W chwili obecnej w skład Zarządu Netii SA wchodzą:

Tomasz Szopa

Tomasz Szopa

Prezes Zarządu
Lat 46, został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu w dniu 3 grudnia 2015 r., wcześniej od dnia 1 kwietnia 2015 r. pełnił funkcję Członka Zarządu Netii S.A. Dołączył do Spółki w lutym 2014 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, a jego umiejętności sprzedażowe i menedżerskie były kształtowane w sektorze FMCG.

W latach 2010-2012 pełnił funkcję Dyrektora Rynku B2C i SOHO i Klientów Indywidualnych w Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel Sp. z o.o. dla całej Grupy Telekomunikacji Polskiej. Wcześniej, w latach 2001-2005 pracował w Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel Sp. z o.o. jako Dyrektor Biura ds. Salonów Własnych i Franczyzowanych i Biura Rozwoju Strategii Sprzedaży. W latach 2005-2006 był Dyrektorem ds. Zarządzania Kanałami B2B-SOHO i Rynku Klientów Indywidualnych w Telekomunikacji Polskiej SA. W latach 2007-2010 prowadził własną działalność gospodarczą w spółkach Ogólnopolskie Centrum Finansowo Ubezpieczeniowe S.K.A., GRP Recar Sp. z o.o. oraz Get Sp. z o.o. W latach 1995-2001 był zatrudniony w spółce Frito-Lay Poland Sp. z o.o. jako Kierownik Dywizyjny dywizji południowej, Krajowy Kierownik Sprzedaży d/s Dużych Klientów oraz Krajowy Kierownik ds. Sieci Lokalnych. W latach 1994-1995 pracował jako Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży w spółce Żywiec SA. Bezpośrednio przed rozpoczęciem współpracy z Netią pełnił funkcję członka Zarządu w spółce Hoven Sp. z o.o., dostawcy kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej i odnawialnych źródeł energii.
Katarzyna Iwuć

Katarzyna Iwuć

Członek Zarządu - Dyrektor Finansowy
została powołana na stanowisko Członka Zarządu Netii z dniem 19 maja 2015 r. Wcześniej, od dnia 21 maja 2014 r. pełniła funkcję członka Rady Nadzorczej Netii, a od dnia 27 maja 2014 r. była członkiem Komitetu ds. Audytu działającego w ramach Rady Nadzorczej Spółki. 

Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu, Dyrektora ds. Finansowych w spółkach Mennica Polska SA (od października 2013 r.) i Mennica Polska od 1766 Sp. z o.o. (od stycznia 2014 r.), a ponadto zasiada w Radzie Nadzorczej spółki Mennica Metale Szlachetne SA (od lutego 2014 r.). Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach księgowej, głównej księgowej oraz audit managera, partnera w spółkach zajmujących się audytem finansowym. Pani Katarzyna Iwuć ukończyła Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu (kierunek Finanse i Bankowość) oraz obroniła pracę doktorską z zakresu rachunkowości instrumentów finansowych. Posiada tytuł biegłego rewidenta.