Wiosna 2011

Rewolucyjna oferta Netii

Internet tak szybki, jak łącze pozwala oraz nielimitowany telefon za 99,90 zł, nawet przez 6 miesięcy za połowę ceny. A to wszystko w umowie na czas nieokreślony! Tak w największym skrócie można opisać rewolucyjną ofertę Netii, która będzie dostępna od 14 kwietnia. Tego dnia odbędzie się też premiera zupełnie nowej strony internetowej i e-sklepu, stworzonych w myśl nowej misji Netii.

Nowa oferta Netii, która będzie dostępna od 14 kwietnia br., jest kolejnym - po diametralnej zmianie identyfikacji wizualnej - elementem całkowitej zmiany koncepcji (rebrainingu) marki.

"Dotychczas Klienci nie otrzymywali takiej prędkości dostępu do internetu, jaką mogliby mieć, tylko taką, jaką ustalił operator. Również czas trwania umowy był narzucony przez operatora. Nowa, rewolucyjna oferta Netii likwiduje oba te ograniczenia i jest przy tym bardzo przystępna cenowo!" - powiedział Grzegorz Esz, dyrektor ds. komercyjnych, członek zarządu Netii.

Nowa oferta wspierana jest kampanią reklamową, w której po raz pierwszy widzimy członków Instytutu Netii „w akcji”. Po wielu żmudnych badaniach i testach eksperci odnajdują ostatni „ograniczacz internetu” i unicestwiają go, pokazując na czym polega rewolucja w internecie według Netii.