kwiecień/maj 2008

Euro 2008 z Netią

Transmisje meczów Euro 2008, nagrania studia Polsat Sport, statystyki, wywiady, a także ekskluzywne materiały - z tych atrakcji będą mogli skorzystać obecni i nowi klienci Szybkiego Internetu Netii. Specjalna oferta została przygotowana we współpracy z Polsatem z myślą o wszystkich kibicach, pragnących w pełni przeżyć Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2008.

Netia SA i Redefine sp. z o.o., reprezentująca Polsat, podpisały list intencyjny, w myśl którego Netia umożliwi swoim klientom dostęp do platformy internetowej, zawierającej wysokiej jakości materiały związane z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej Euro 2008.
Karnet Euro 2008 w Szybkim Internecie Netii zawierać będzie „wstęp” na wszystkie mecze w transmisjach na żywo, materiały VoD (wideo na życzenie) w tym: nagrania studia Polsat Sport, wywiady i komentarze, wybrane akcje w przerwie i po zakończeniu meczu. Rozbudowana platforma umożliwi użytkownikom śledzenie statystyk, kontaktowanie się z innymi kibicami w czasie rzeczywistym oraz wybór komentatora w formie czatu.
Do 15 maja (lub wyczerpania oferty) trwa sprzedaż karnetów w cenie z rabatem Netii 14,90 PLN. Po 15 maja pozostałe karnety dostępne będą dla obecnych klientów Netii. Od 6 czerwca w miarę dostępności trwać będzie sprzedaż biletów w cenie 4,90 PLN, dających dostęp do transmisji wybranego meczu na żywo oraz wszystkich dodatkowych materiałów w jego ramach. Podane ceny uwzględniają rabat przyznany przez Netię odbiorcom swojej usługi. Oferta jest skierowana do obecnych i nowych klientów Netii, korzystających z Szybkiego Internetu o prędkości minimum 1 Mbps. Nowi klienci, pragnący skorzystać z oferty Euro 2008 powinni podpisać umowę z Netią do 15 maja br.