maj/czerwiec 2008

Internet Rok Za Darmo

Szukasz taniego Internetu? A może kończy Ci się umowa? Sprawdź najnowszą ofertę Netii Rok za Darmo – promocję dla tych, którzy do 8 czerwca 2008 podpiszą umowę na Szybki Internet o prędkości 1 Mbit/s. Osoby te otrzymają aż do roku dostępu do sieci za darmo.
Netia przygotowała wakacyjny prezent dla wszystkich, którzy szukają szybkiego Internetu w atrakcyjnej ofercie bądź kończy im się umowa na dotychczasowe łącze. „Rok za Darmo” to Szybki Internet o prędkości 1 Mbit/s za darmo przez pierwszy rok trwania 36-miesięcznej umowy lub pierwsze pół roku w przypadku umowy na 24 miesiące. Nowa oferta to także dostęp do internetowego kina i wypożyczalni filmów oraz serwisu mynet.pl, ułatwiającego surfowanie w sieci.
Z nowej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci którzy podpiszą umowę z Netią między 28 maja a 8 czerwca.
Sprawdź czy kończy Ci się umowa! Jeżeli umowa z innym operatorem kończy Ci się dopiero w sierpniu możesz już teraz podpisać z Netią specjalne oświadczenie o 50-dniowej ważności. Dzięki temu możesz skorzystać z promocji już teraz, a z internet Netii zostanie uruchomiony dopiero po wygaśnięciu umowy z poprzednim operatorem. Oczywiście zachowujesz wszystkie przywileje obecnej promocji, a więc do roku Internetu za darmo!
 
Nowa oferta objęta jest także Gwarancją zawsze atrakcyjnej ceny. Dzięki Gwarancji będziesz mógł w trakcie trwania umowy korzystać z najnowszych promocji (np. szybszego Internetu w tej samej cenie) bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Ponadto klienci mogą skorzystać z usługi Bezpieczny Internet.