wrzesień/październik 2008

18 urodziny Netii na www.netia18.pl

Z okazji naszych 18-tych urodzin, na specjalnie przygotowanej stronie www.netia18.pl  przygotowaliśmy pierwszy INTERNETURNIEJ czyli interaktywny teleturniej w Internecie.

Interneturniej rozpoczął się w dniu dzisiejszym o północy i trwać będzie 4 tygodnie. Będzie on otwarty dla wszystkich użytkowników internetu; w pierwszych dwóch tygodniach  nagrody będą mogli jednak wygrać jedynie klienci Netii i TELE2, natomiast wszyscy pozostali uczestnicy będą mogli trenować swoje umiejętności przed główną fazą konkursu.
W fazie głównej (która będzie trwała kolejne 2 tygodnie - od 6 października) możliwość wygrania nagród otrzymają wszyscy uczestnicy.
Uczestnicy odpowiedzą na pytania ze wszystkich dziedzin – poza wiedzą ogólną będzie liczył się również refleks, gdyż nowe pytania będą pojawiały się co 3 minuty.
Łącznie do wygrania będzie ponad 2800 nagród, m.in. darmowy Internet na 2 lata, netbooki i drukarki HP, zestawy do odbioru telewizji n z darmowym abonamentem na 6 miesięcy, kamery internetowe, iPody, kupony coffeeheaven oraz bilety do kina internetowego.