marzec 2009

Internet z telefonem 26 zł taniej

Netia wprowadziła zmiany w ofercie dla klientów indywidualnych dla usług internetowych i głosowych oraz pakietów. Na własnej sieci Netia zaczęła oferować dostęp do Internetu bez abonamentu telefonicznego i opłaty za utrzymanie łącza. Nowej ofercie towarzyszy szeroko zakrojona, odważna kampania reklamowa.
 
Największe zmiany w ofercie szybkiego dostępu do Internetu Netii pojawiają się w usługach świadczonych na własnej sieci miedzianej operatora. Nowością jest tu możliwość zakupu samodzielnej usługi internetowej bez konieczności posiadania usługi głosowej oraz bez potrzeby ponoszenia opłat za utrzymanie łącza. Co więcej najniższą oferowaną przez Netię prędkością dostępu do Internetu na bazie sieci własnej operatora (sieć miedziana, ethernet) jest teraz 2 Mbit/s w cenie od 49 zł miesięcznie.

W usługach świadczonych na liniach TP oraz w technologii bezprzewodowego dostępu WiMAX zostają utrzymane dotychczasowe warianty prędkości łączy. Aktualne cenniki są dostępne na stronie: http://www.netia.pl
 
Jeszcze lepszy telefon
 
W ofercie usług głosowych Netii pojawiają się zupełnie nowe plany taryfowe. W ofercie na bazie WLR (abonament telefoniczny, oferowany z wykorzystaniem sieci TP) i WiMAX dostępna jest nowa taryfa Lepszy Telefon 50, umożliwiająca uzyskanie dodatkowych rabatów i obniżonych opłat miesięcznych na opcje Wieczory i Weekendy oraz Cały Czas w pakietach.

Oferta głosowa Netii jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów, będących w zasięgu uwolnionych przez Netię central TP (LLU) oraz klientów, który są w zasięgu własnej sieci miedzianej Netii oraz sieci ethernetowych.  Dla tych klientów Netia opracowała ofertę Lepszy Telefon 35. W jej ramach dostępne są m.in. niższe stawki za połączenia, niższe opłaty miesięczne za opcje taryfowe Wieczory i Weekendy oraz Cały Czas. Tym klientom, którzy przeniosą swój numer do sieci Netii, firma oferuje darmowe korzystanie przez okres 4 miesięcy z jednej opcji dodatkowej. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.netia.pl
 
Pakiety
 
Wraz z nowymi planami taryfowymi zmienia się oferta pakietów internet+telefon. Kupując w Netii pakiet klient korzysta z niższej ceny dostępu do Internetu lub niższych cen opcji dodatkowych. Informacje na temat pakietów dostępne są na stronie: http://www.netia.pl
W nowej ofercie Netii na usługi dostępu do internetu i pakiety wciąż obowiązuje możliwość zmiany promocji na inną, nawet w trakcie obowiązywania umowy.
 
(Nie) porównawcza kampania reklamowa


Nowa oferta wspierana jest szerokozakrojoną kampanią reklamową obejmująca telewizję, internet, radio, prasę oraz materiały BTL. Kreacja podkreśla oszczędności, jakie można uzyskać decydując się na ofertę pakietową w Netii: Internet i telefon w Netii nawet 26 zł taniej w porównaniu do oferty TP SA.

- Wierzymy, że jasny przekaz w reklamie spowoduje, iż żaden klient nie będzie miał wątpliwości, jaka oferta jest atrakcyjniejsza cenowo - powiedział Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.Porównanie cen abonamentu w TP SA w ramach planu doMowy tp 60 w promocji „Plan tp taniej” oraz neostrada tp 2 Mbit/s w promocji „Bezpieczna neostrada tp” do cen abonamentu w Netii w ramach promocji „Szybki Internet IV” (pakiet Szybki Internet 2 Mbit/s i taryfa Lepszy Telefon 50) obowiązującej do 31.12.2009 r., przy umowach na 24 miesiące. 26 zł to średnia miesięczna oszczędność na abonamencie w okresie trwania umowy. Oferta TP SA na dzień 27.02.2009 r. Szczegółowe porównanie na www.netia.pl. Wszystkie podane przepływności to przepływności maksymalne, np. 1 Mbit/s to przepływność do 1 Mbit/s. Wszystkie podane opłaty, to opłaty miesięczne.
Porównanie cen abonamentu w TP SA w ramach planu doMowy tp 60 w promocji "Plan tp taniej" oraz neostrada tp 1 Mbit/s w promocji „Bezpieczna neostrada tp” do cen abonamentu w Netii w ramach promocji „4 x szybszy internet III” (pakiet Szybki Internet 1 Mbit/s i taryfa Lepszy Telefon 35) obowiązującej do 31.12.2009 r., przy umowach na 24 miesiące. 26 zł to średnia miesięczna oszczędność na abonamencie w okresie trwania umowy. Oferta TP SA na dzień 27.02.2009 r. Szczegółowe porównanie na www.netia.pl. Wszystkie podane przepływności to przepływności maksymalne, np. 1 Mbit/s to przepływność do 1 Mbit/s. Wszystkie podane opłaty, to opłaty miesięczne.