październik 2009

Hipnotyzująca promocja

Netia wprowadziła nową promocję, w ramach której przez pierwsze pół roku, klienci otrzymają internet za 1 zł miesięcznie, a pakiet Internet+telefon – za 2 złote. Ofertę wspiera kampania reklamowa z udziałem Tomasza Kota, który wciela się w postać hipnotyzera.
 
W ramach „Hipnotyzującej promocji”, wszyscy nowi i przedłużający umowy klienci - wybierając kontrakt na okres 24 miesięcy - przez pierwsze 6 miesięcy za internet zapłacą tylko 1 zł miesięcznie, a za pakiet internet+telefon 2 zł miesięcznie.  Po tym okresie wysokość miesięcznego abonamentu wyniesie tyle, ile we wcześniejszych promocjach. W efekcie, średni abonament za Szybki Internet Netii o prędkości 1 Mb/s, przy zakupie w pakiecie z telefonem, wyniesie zaledwie 37 zł. Zaś średni miesięczny abonament za łącze o szybkości 8 Mb/s to tylko 59,50 zł.

Promocja dostępna jest we wszystkich technologiach, w których usługi świadczy Netia. Gamę usług można wciąż poszerzyć o Mobilny Internet, na warunkach dotychczasowej promocji.

„W nowej promocji średnia wysokość abonamentów w Netii znacząco spada, dając nawet kilkusetzłotowe oszczędności w stosunku do dotychczas obowiązujących promocji. W porównaniu do oferty innych operatorów, korzystając z łączy Netii o wyższych prędkościach w okresie trwania umowy można zaoszczędzić nawet do 1,5 tys. złotych. Tak wyjątkowa promocja musi być więc automatycznie wsparta wyjątkową kampanią reklamową” – powiedział Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.
 
Hipnotyzujący Tomasz Kot
 
W kampanii reklamowej, towarzyszącej nowej promocji, główną rolę ponownie zagra Twarz Netii, czyli Tomasz Kot. Tym razem wcieli się on w postać hipnotyzera.
 
Za kreację kampanii odpowiada agencja Brasil, zaś za planowanie mediów Zenith Optimedia. Kampania pojawi się 28 września br. w prasie, a od 1 października br. będzie obecna w telewizji (spoty 45, 30 i 15 sek.), radiu (spoty 30 i 15 sek.) oraz w internecie (kampania bannerowa na szerokozasięgowych portalach oraz niestandardowe aplikacje do pobrania – wygaszasz ekranu oraz program do tworzenia „osobistych” filmów z hipnotyzerem).

Spot 45 sekSpot 30 sek